1. Дві сторони трикутни- ка дорівнюють 3 см і 6 см,а кут між ними дорівнює120°. Знайти третю

сторо-ну трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузубова Катюха.

Ответ:

≈7,94см

Объяснение:

а=3см

b=6cм

<(аb)=120°

с=?

Розв'язання.

с=√(а²+b²-2ab*cos<(ab))=√(9+36-36*(-1/2))=√(9+36+18)=√63≈7,94см