Об'єм конуса з радіусом основи 6см дорівнює 96П см*3.обчислить висоту конуса.


Ответы на вопрос

Отвечает Ерик Мейрман.
Дано: конус
V = 96π
R = 6 см
h-?
Решение
V =  \frac{1}{3}* \pi R^{2}h
h =  \frac{3V}{ \pi R^{2}  }
h =  \frac{3*96 \pi }{ \pi * 6^{2} }= \frac{288}{36}=8
h = 8см