Відрізок, що сполучає середини двох сторін трикутника дорівнює 5,7 см. Знайти третю сторону

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Валенцева Дарья.

Ответ:

Третя сторона трикутника дорівнює 11,4 см

Объяснение:

Відрізок, що сполучає середини двох сторін трикутника дорівнює 5,7 см. Знайти третю сторону трикутника.

  • Середньої лінією трикутника називають відрізок, який сполучає середини двох сторін.

Властивість середньої лінії трикутника: середня лінія трикутника, яка сполучає середини двох сторін, паралельна до третьої сторони і дорівнює ії половині.

Розв'язання

Так як точка D - середина сторони АВ, точка Е - середина ВС, то DE - середня лінія трикутника ABC.

За властивістю середньої лінії маємо:

DE = ½ • AC

Тоді:

AC = 2 • DE

AC = 2 • 5,7 = 11,4 (см)

Відповідь: 11,4 см

#SPJ1


Отвечает Улуэр Ирэм.

Відповідь:  11,4 см .

Пояснення:

 Даний відрізок завдовжки 5,7 см є серед. лінією даного тр - ника .

 За власт. серед. лінії  тр - ника  третя його сторона

   с = 2 * 5,7 = 11,4 ( см ) .

 В  -  дь :  11,4 см .