26. Промінь OD проходить між сторонами кута АОВ. Знайдіть кут BOD, якщо ZAOB=108º, ZAOD=87° 27.

Промінь SE проходить між сторонами кута ASB, який дорівнює 94°. Знайдіть кути ESA i ESB, якщо кут ESA на 32° менший від кута ESB. з поясненням і умовою Срочно!!!!даю 90 б​

Ответы на вопрос

Отвечает Рябчинская Валерия.

1. Відповідь: 49°

Пояснення: Кут AOB= кут AOB (87°) - кут AOD (38°)= 49°

2.  <ЕSA=31°

<FSB=63°

Объяснение:

2x+32=94

x=(94-32)/2=31°

<ЕSA=31°

<FSB=63°