Знайти об’єм прямокутного паралелепіпеда довжини ребер якого відносяться як 2:3:5, а Різниця

довжини найдовшого та найкоротшого ребер становить 15 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Матвей.

Ответ:

Об'єм паралелепіпеда дорівнює 3750см³

Объяснение:

2:3:5 →

2х- найкоротше ребро

3х- середня довжина

5х- найбільше ребро

5х-2х=15

3х=15

х=5

2*5=10см. одне ребро (a=10см)

3*5=15см друге ребро (b=15см)

5*5=25см третье ребро. (с=25см)

V=abc=10*15*25=3750см³