Катет прямокутного трикутника, що лежить павпроти кута 30 градусов. Доривнюе?


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Анастасия.

Ответ:

Половині гіпотенузи

Объяснение:

Доводиться за теоремою синусів:

У трикутнику ABC(∠B=90'), AC/sin∠B=AB/sin∠C

sin∠90'=1

sin∠30'=1/2

Якщо, ∠C=30', то AC/1=AB/1/2 або AC=2AB