(-2;3) және (3;8)нүктелері арқылы өтетін түзудің теңдеуін жазыңдар


Ответы на вопрос

Отвечает Зубковская Татьяна.

X-X1/X2-X1=y-y1/y2-y1

X+2/3+2=y-3/8-3

5x+10=5y-15

5x-5y+25=0

x-y+5=0