З листа картону, який має форму прямокутного трикутника з катетами 90 см і 120 см, необхідно

вирізати круг найбільшої площі.Яким має бути радіус цього круга?

Ответы на вопрос

Отвечает Исакова Анжелика.
Радиус, окружности вписанной в прямоугольный треугольник:
r= \frac{a+b-c}{2}
a=90 см
b=120 см
c=? 
по теореме Пифагора:
c²=a²+b²
c²=90²+120², c=150 см
r= \frac{90+120-150}{2}

r=30 см