А) r = 3 см; б) r = 7/9 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Капашев Олжас.

Для обчислення відстані СМ вам потрібно використовувати відомий радіус кола r.

а) Якщо радіус кола r = 3 см, то довжина СМ буде дорівнювати половині радіуса, оскільки СМ - це відстань від центру кола до точки М на колі.

СМ = r / 2

СМ = 3 см / 2

СМ = 1.5 см

б) Якщо радіус кола r = 7/9 см, то довжина СМ буде також дорівнювати половині радіуса:

СМ = r / 2

СМ = (7/9) см / 2

СМ = (7/18) см

Отже, якщо радіус кола дорівнює 7/9 см, то відстань СМ буде 7/18 см.