знайдіть кути трикутника, якщо один із них вдвічі менший від другого кута і менший від третього на

80°

Ответы на вопрос

Отвечает Скороход Валерия.

Ответ:

25°,  50°,  105°

Объяснение:

Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=2х°, ∠3=х+80°.

х+2х+х+80=180

4х=100

х=25

∠1=25°,  ∠2=50°,  ∠3=25+80=105°