Вершинами трикутника є точкиА (-1,3) В (5,9) В (6,2) доведіть що трикутитник рівнобедрений


Ответы на вопрос

Отвечает Кайыргедьдина Фариза.

Ответ:

Довели, що трикутник АВС рівнобедрений.

Объяснение:

Вершинами трикутника є точки А(-1,3), В(5,9), С(6,2). Доведіть, що трикутитник рівнобедрений.

  • Рівнобедрений трикутник - це трикутник, у якого дві сторони рівні.

Обчислимо довжини сторін трикутника АВС за формулою:

\boxed {\bf AB =  \sqrt{(x_1 - x_2)^2 + (y_1 - y_2)^2} }

де х₁, х₂, у₁, у₂ - координати точок А(х₁;у₁) та В(х₂;у₂).

AB  =  \sqrt{(5 - ( - 1))^2+(9 - 3)^2}  =  \sqrt{ {6}^{2}  +  {6}^{2} }  =  \sqrt{36 + 36}  = \bf \sqrt{72}

BC  =  \sqrt{(6- 5))^2+(2 - 9)^2}  =  \sqrt{ {1}^{2}  +  {( - 7)}^{2} }  =  \sqrt{1 + 49}  = \bf \sqrt{50}

AC  =  \sqrt{(6 - ( - 1))^2+(2 - 3)^2}  =  \sqrt{ {7}^{2}  +  {( - 1)}^{2} }  =  \sqrt{49 + 1}  = \bf \sqrt{50}

Так як ВС=АС=√50, то △АВС - рівнобедрений.

#SPJ1