Кути трикутника пропорціональні до чисел 1,2,3. Знайти ці кути.


Ответы на вопрос

Отвечает Прилуцкий Артём.

Сума кутів трикутника 180°

Відношення кутів 1:2:3

нехай 1ч буде Х

тоді перший кут буде Х ,другий 2 Х

,третій 3 Х

робимо рівняння

Х + 2Х + 3Х = 180

6Х = 180

Х = 30

одна частинка буде 30°

значить перший кут буде 30, другий буде 2×30=60

а третій 3×30=90