Дано катет а=5 см і гіпотенуза с=12 см прямокутного трикутника. Знайдіть другий катет та гострі

кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Височанська Ліза.
Щоб знайти другий катет треба:
b^2 = c^2-a^2
b^2 = 12^2-5^2
b^2 = 144 - 25
b^2 = 121
b = 11
отже другий катет = 11 см

якщо в трикутнику сума двох кутів дорівнює 90°, то цей трикутник прямокутний.
∠1+ ∠2= 90°