Кут ABC = кут A₁B₁C₁, AC =8 см , A₁B₁ = 12см, B₁C₁=14см, A₁C₁ = 16 см. Знайти AB і AC.​


Ответы на вопрос

Отвечает Калдарбеков Айнар.

Ответ:

За умовою задачі, ми маємо подібні трикутники ABC і A₁B₁C₁, тому ми можемо використовувати співвідношення між відповідними сторонами цих трикутників.

Ми знаємо, що:

AC = 8 см

A₁B₁ = 12 см

B₁C₁ = 14 см

A₁C₁ = 16 см

Ми шукаємо AB і AC. Запишемо відповідні співвідношення:

AC / A₁C₁ = AB / A₁B₁

Підставимо відомі значення:

8 / 16 = AB / 12

Тепер розв'яжемо це рівняння для AB:

AB = (8 / 16) * 12

AB = (1/2) * 12

AB = 6 см

Отже, довжина AB дорівнює 6 см.

Тепер можемо знайти AC, використовуючи відношення:

AC / A₁C₁ = AB / A₁B₁

8 / 16 = 6 / 12 = 1 / 2

Тепер знайдемо AC:

AC = (1/2) * 16

AC = 8 см

Отже, довжина AC дорівнює 8 см.

Объяснение: