Як зміниться об'єм циліндра якщо радіус його основи збільшити в 5 разів


Ответы на вопрос

Отвечает Ursachi Varvara.

Об'єм циліндра залежить від радіуса його основи. Формула для обчислення об'єму циліндра виглядає так: V = π * r^2 * h, де V - об'єм циліндра, r - радіус основи, h - висота циліндра, а π - математична константа, приблизно рівна 3.14.

Якщо радіус основи циліндра збільшити в 5 разів, це означає, що новий радіус становитиме 5 * r.

Отже, новий об'єм циліндра буде обчислюватись за формулою: V' = π * (5 * r)^2 * h = 25 * π * r^2 * h.

Таким чином, об'єм циліндра збільшиться в 25 разів при збільшенні радіуса його основи в 5 разів.