(Даю 15балов на решение) Бічна сторона рівнобічної трапеції дорівнює 10√2 см та утворює зосновою

кут 45°. Знайдіть площу трапеції, якщо в неї можна вписатиколо. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Ответ:

100√2 см²

Объяснение:

Щоб знайти площу , треба знати основи і висоту, немає нічого. Тому знайдемо висоту трапеції: h=10√2*Sin45°=10√2*√2/2=10((см), щоб вписати коло в трапецію, необхідно щоб сума основ =сумі бічних сторін , тоді: 20√2/2*10=100√2(см²)