Знайти невідомі сторони і кути прямокутного трикутника, якщо гіпотенуза дорівнює 6 см і гострий кут

дорівнює 30 см будь ласка дуже потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Чарушин Стёпа.

Відповідь:

катети: 3 см, 3√3 см; кути: 90°, 30°

Пояснення:  Описка у завданні: кут вимірюється у градусах, а не см

1.Сума кутів будь-якого трикутника дорівнює 180°,

 Оскільки трикутник прямокутний, один із кутів дорівнює 90°, а іншій:

 180-(90+30)=60°

2.У прямокутному трикутнику катет, який лежить напроти кута у 30°, дорівнює 1/2 гіпотенузи, тому один з катетів: 6:2=3 см

3.За теоремою Піфагора квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів ⇒другий невідомий катет дорівнює: 6²-3²=36-9=27, √27=√9*3=3√3 (см)