Знайдіть сторони чотирикутника якщо вони пропорційні числам 4 5 8 і 9 а периметр чотирикутника =65

сантиметрів

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Нехай, АВ=4х, ВС=5х, СD=8х, AD=9х, а периметр=65 см.

Складаємо рівняння:

4х+5х+8х+9х=65

26х=65

х=2,5

Отже,

АВ=4*2,5=10 см

ВС=5*2,5=12,5

СD=8*2,5=20

AD=9*2.5= 21,5