Життєва математика 33. Восьмикласники Ярослав і Марина ведуть здоровий спо- сіб життя. Кілька

разів на тиждень вони пробігають по доріжці навколо парку, який має форму прямокутника зі сторонами 150 і 200 Хлопець пробігає доріжкою 4 рази, а дівчина - тричі. Швидкість бігу Ярослава 16 км/год, Марини м. 14 км/год. Хто витрачає більше часу на тренування та на скільки? Відповідь дайте з точ- ністю до секунди. Пжжжжжж срочно мне нужно здать в 17 дам 40б

Ответы на вопрос

Отвечает Алкенов Елімжан.

Ответ:

вот тобі відповідь удачі в аргебрі)

Объяснение:

Для того щоб визначити, хто витрачає більше часу на тренування, спершу знайдемо час, який витрачає кожен із них на один обхід доріжки.

Довжина парку (сторона 200 метрів) - це дистанція, яку вони пробігають на одному боці парку, і ширина парку (сторона 150 метрів) - це дистанція, яку вони пробігають на іншому боці.

Таким чином, довжина одного обходу парку (периметр) становить:

2⋅(200м)+2⋅(150м)=400м+300м=700м

Тепер ми знаємо дистанцію одного обходу парку - 700 метрів.

Ярослав пробігає доріжкою 4 рази, а Марина - тричі.

Тепер обчислимо час, який кожен з них витрачає на один обхід парку:

Час Ярослава = Дистанція / Швидкість Ярослава

Час Ярослава = 700 м / 16 км/год (переведемо в метри за секунду: 16 км/год = 16000 м/год = 4,44 м/с)

Час Ярослава = (700 м / 4,44 м/с) = 157,66 секунд (округлимо до 2 десяткових знаків)

Час Марини = Дистанція / Швидкість Марини

Час Марини = 700 м / 14 км/год (переведемо в метри за секунду: 14 км/год = 14000 м/год = 3,89 м/с)

Час Марини = (700 м / 3,89 м/с) = 179,95 секунд (округлимо до 2 десяткових знаків)

Отже, Ярослав витрачає 157,66 секунд на один обхід парку, а Марина витрачає 179,95 секунд на один обхід парку.

Тепер знайдемо різницю в часі між ними:

Різниця в часі = Час Марини - Час Ярослава

Різниця в часі = 179,95 с - 157,66 с

Різниця в часі = 22,29 с

Отже, Марина витрачає більше часу на тренування на 22,29 секунди.