Знайдіть довжину основи рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 84 см, а бічна

сторона 22 см

Ответы на вопрос

Отвечает Mihailovich Vladimir.

Ответ:       40 см.

Объяснение:

ABC - треугольник.

AB=BC=22 см.

Периметр P=AB+BC+AC=84 см

Основание AC=84-2AB = 84-2*22 = 84-44 = 40 см.