❗️ТЕРМІНОВООО ДАЮ 50 БАЛІВ ❗️ Периметр чотирикутника дорівнює 90 см, а одна з його сторін - 24

см. Знайдіть невідомі сторони чотирикутника, якщо вони між собою рівні.

Ответы на вопрос

Отвечает Шульга Даша.

периметр это сумма всех сторон фигуры .

1)90-24=66(см)-сумма трех сторон

2)66:3=22(см )-длина неизвестных сторон