Одна сторона трикутника в 2 рази меншевід другої і на 3 см меншевід третьої. Знайди сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 39 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Бодров Сергей.

Ответ:

9 см, 18 см,  12 см.

Объяснение:

Нехай одна сторона х см, тоді друга 2х см, третя х+3 см.

х+2х+х+3=39

4х=36

х=9

Одна сторона 9 см, друга 2*9=18 см. третя 9+3=12 см.