Побудувати прямокутник розмірами 8см та 7см. Знайти периметр та площу.


Ответы на вопрос

Отвечает Сухова Виктория.

Відповідь:

площа  56см2, періметр -30см

Пояснення:

Площу прямокутника шукають за формулою: S = a · b, тобто щоб знайти площу прямокутника, треба його довжину помножити на ширину.а=8см,в=7см

S=8*7=56см2

Периметр   прямокутника дорівнює суммі всіх сторін . P = a + b + c + d, де a, b, c, d - Сторони. P = 2 × (a + b), де a та b — сусідні сторони

Р=2х(8+7)=30см

Отвечает Супрун Арина.

Ответ:

Объяснение:

а=8см

в=7см

S=ab=8*7=56см²

Р=2(а+в)=2(8+7)=2*15=30см