Із точки B опущено перпендикуляр ВМ на площину в, точки А і С належить площині в, ВС=17 см, МС=8

см, кут ВАМ=30°. Знайдіть відрізок АМ.

Ответы на вопрос

Отвечает Мусинцев Матвей.
ВМ²=ВС²-МС²=289-64=225
ВМ=15 см

АВ=2ВМ=30 см

АМ²=АВ²-ВМ²=900-225=675 
АМ=26 см.