площа бічної поверхні правильної чотирикутної піраміди дорівнює 300 см квадратних а її апофема 15

см знайдіть сторону основи піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Ismailov Jambo.

S(одной грани)=300 : 4=75 см²

Sграни=1/2 * а * h

75=1/2 * a * 15

а=75*2/15=10 см.