Знайдіть площу прямокутника, діагональ якого дорівнює 15см а одна із сторін 12 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Голуб Дмитрий.

√(15^2 - 12^2) = 9

S = 9*12 = 108 кв.см