Знайдiть радiус кола,описаного навколо правильного трикутника зi стороною 24 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Климович Іванна.

Радіус описаного навколо правильного трикутника кола дорівнює

R= a/√‎3.

a=24;

R= 24/√‎3= 24√‎3/3= 8√‎3 см

Відповідь: 8√‎3 см.

Можна вирішити це завдання і по іншій формулі(на фото), але так набагато легше...