См. 3. Площа трикутника дорівнює 72 см2. Знайдіть периметр трикутника, якщо його висоти

дорівнюють9 см, 12 см і 24 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслак Владислав.

Ответ:

34 см

Объяснение:

Висоти: BH = 9 см, LC = 12 см, AQ = 24 см.

1) AC = 2S/BH = 72*2/9 = 144/9 = 16 cм

2) AB = 2S/LC = 144/12 = 12 см

3) BC = 2S/AQ = 144/24 = 6 см

4) P = AC  + AB + BC = 16 + 12 + 6 = 34 см