Знайдіть кути трикутника, якщо один з них дорівнює 30, а два інші відносяться як 1:5


Ответы на вопрос

Отвечает Мозжерина Алина.

Відповідь:

Нехай 1 кут  = 30 °, 2 кут = х, 3 кут  = 5х

30 + х + 5х = 180 (сума кутів трикутника)

30 + 6x = 180

6x = 180 - 30

6x = 150

x = 25

Отже, 2 кут = 25°, 3 кут = 5*25=125°

Пояснення: