Дана трапеция ABCD . Нижнее основание АВ = 8, верхнее - CD = 2. Угол А = 45° . Найдите площадь

трапеции​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Ян.

Ответ:

S=40

Объяснение:

Маємо трапецію АСДВ  АВ=8  СД=2 , кут А=45°   Опускаємо з С перпендикуляр до основи, також з другого кута Д перпендикуляр до основи АВ. Позначимо в першому через м  а в другому через л См-це буде висота трапеції,  Відрізок Ам буде Х  тоді мВ буде 8-Х  Відрізок мл буде =2     Тоді  Х=2+(8-Х)   2Х=10  Х=5    Висота См лежить проти кута в 45°  , відношення См до Ам=tg45°   См=Ам* 1=5   Площа трапеції =АВ*См=8*5=40