Точки M, N, i K лежать на одній прямій. MN= 6см, NK=10см. Знайдіть довжину відрізка MK. Розгляньте

два випадки.

Ответы на вопрос

Отвечает Захаркина Софья.

Ответ:

MK = 16см; MK = 4 см

Объяснение:

І випадок . Нехай точка N лежить між точками M i K, тоді довжина відрізка

MK = MN + NK = 6 + 10 =16 см

ІІ випадок Нехай точка M лежить між точками N i K, тоді довжина відрізка

MK= NK - MN +  = 10 - 6 = 4 см