Высота равностороннего треугольника равна 18, найдите его сторону


Ответы на вопрос

Отвечает Воропай Оля.

Ответ:

а=√108

Объяснение:

висота діліть сторону  на а/2  , сторона а це гіпотенуза  прямокутнього трикутника , де катети це висота, яка=18 , і 1/2 сторони а   а²= 1/2а²+18²=3а²=324  а²=108  а =√108