У куті АОВ, градусна міра якого дорівнює 120 градусів, проведено внутрішній промінь ОС таким чином,

що кут АОС відноситься до кута ВОС як 7 до 5. Знайти градусну міру кута ВОС

Ответы на вопрос

Отвечает Жарылхапов Ермахан.

Ответ:

7х+5х=120°

12х=120°

х=120/12

х=10° кут ВОС=5х=5×10=50°-кут ВОС

Объяснение: