Бісектриса кута A ділить сторону ВС паралелограма ABCD навпіл. Знайдіть периметр паралелограма,

якщо сторона АВ = 5 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Поглазова Катя.

Ответ:

P = 30

Объяснение:

Кути BAE та СЕА рівні (Е - середина сторони ВС) як відповідні

Теж саме з BEA та EAD.

Трикутник ВАЕ -- рівнобедренний, тому що кут BEA = BAE, отже BE = AB = 5

E - середина выдрызка, тому EC = BE = 5; BC = EC + BE = 10; AD = BC = 10;

AB = CD = 5

P = AB + BC + CD + AD = 5 + 10 + 5 + 10 = 30