2. Берліген векторлардың координаталарын және модульдерін анықтацыз. a) A(1:2) B(1:-3)b) A(5;3)

B(-2:3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Никита.

Объяснение:

координаталары

А) АВ=(1-1;-3-2)=(0;-5)

Б) АВ=(-2-5;3-3)=(-7;0)

модульдері

А) АВ=(1-1;-3-2)=(0;-5)

|АВ|=|/0^2+2^2 (түбір астында, квадратта)=|/4=2

Б) АВ=(-2-5;3-3)=(-7;0)

|АВ|=|/-7^2+0^2=|/49=7