Егер А(-6,-5) және В(2,11) болса АВ кесіндісінің ортасы С нүктесінің координаталарын тап​


Ответы на вопрос

Отвечает Давлеткиреев Рамиль.

Ответ:

С нүктесінің координаталары С(-2; 3)

Объяснение:

Ортасы формуласы

C\left(\frac{x_A+x_B}{2};\frac{y_A+y_B}{2}\right)

координаталарны куябыз:

C\left(\frac{-6+2}{2};\frac{-5+11}{2}\right)

C\left(\frac{-4}{2};\frac{6}{2}\right)

С(-2; 3)