Діагональ рівнобічної трапеції є бісектрисою тупого кута, а її основи дорівнюють 8 см і 14 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова София.

Діагональ рівнобічної трапеції є бісектрисою тупого кута, а її основи дорівнюють 8 см і 14 см​. Знайти периметр трапеції.

Дано: АВСМ - трапеція, АВ=СМ,  ВС=8 см, АМ=14 см. АС - діагональ. Знайти Р (АВСМ)

∡АСВ=∡АСМ за умовою

∡АВС=∡САМ як внутрішні різносторонні при ВС║АМ та січній АС

∡САМ=∡АСМ, отже, ΔСАМ - рівнобедрений і СМ=АМ=14 см

Р=АВ+ВС+СМ+АМ=14+8+14+14=50 см.

Відповідь: 50 см.