точка перетину діагоналей трапеції діли ть одну з них на відрізки завдожки 7 і 12 см знайти основи

трапеції якщо їхня різниця дорівнює 12 см (срочно нужно один день остался)!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Dakota Erick.

Объяснение:

Пуст основа что больше = х . а меньше =(х-12)

Получаем уравнение:

12/х =12/(х-12)

12(х-12)=7х

12х-144=7х

12х-7х=144

5х=144

х=144/5

х=28,8

Основа что больше 28,8

а меньше: 28,8-12 =16,8