У трикутнику АВС проведено бісектриси ВМ і СР, які перетинаються в точці К. Знайти кут ВКС, якщо

кут А - 104 градуси. *

Ответы на вопрос

Отвечает Калюта Артём.

Ответ:

В тр-ке АВС ∠А+∠С=180-∠В.

В тр-ке АОС ∠ОАС+∠ОСА=(∠А+∠С)/2=(180-∠В)/2=90-∠В/2.

∠АОС=180-(∠ОАС+∠ОСА)=180-(90-∠В/2)=90+∠В/2.