ТЕРМІНОВО!!! Кулю перетнули двома паралельними площинами, розташованими по один бік від її

центра. Площі одержаних перерізів дорівнюють 36 π см2 і 64 π см2. Знайдіть відстань між цими площинами, якщо площа поверхні кулі дорівнює 400 см2.

Ответы на вопрос

Отвечает Ежова Яна.

Ответ:

2 см

Объяснение:

S(пов)=4\piR^2

R=10 см

R=OA=OB

S(перерізу)=\piR^2

O(1)A=R(01)=6 см

O(2)B=R(02)=8 см

OO(2)=\sqrt{OB^{2} -O(2)B^{2}}=\sqrt{10^{2}-8^{2}  } =6 (см)

OO(1)=\sqrt{OA^{2} -O(1)A^{2} } =\sqrt{10^{2}-6^{2}  }=8 (см)

O(1)O(2)=OO(1)-OO(2)=8-6=2 (см)