Знайдіть площу ромба одна з діоганалей якого дорівнює 24 см а сторона 13 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Лаптева Карина.

Объяснение:

d1=24 cм

a=13 cм

Найти : S

S=d1×d2/2

d2/2=корень(а^2-(d1/2)^2)=

=корень(13^2-(24/2)^2)=

=корень(169-144)=5 см

d2=5×2=10 cм

S=24×10/2=120 cм^2

Ответ : 120 см^2