Периметр прямокутника дорівнює 20 см знайти його сторони якщо площа прямокутника - 24 см^2​


Ответы на вопрос

Отвечает Шумкова Аня.

Ответ:

В объяснении.

Объяснение:

Нехай одна сторона прямокутника х см. Тодi друга сторона 20/2-х=10-х см.

Рiвняння :

х(10-х)=24

10х-х²-24=0

х²-10х+24=0

Д=100-4*24=100-96=4.

х1=(10-2)/2=4 ; х2=(10+2)/2=6

х=4. ; х=6.

Вiдповiдь : 4 i 6 см - сторони прямокутника.