Знайдіть більший кут рівнобічної трапеції, якщо сума двох її кутівдорівнює 140°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сионихина Вика.

Відповідь:

110°

Пояснення:

Сума кутів трапеції дорівнює 360°.

Отже ( 360 - 140 ) / 2 = 220 / 2 =110°.