Діаметр конуса 10 см а його висота 24 см знайдіть об'єм конуса та площу його поверхні​


Ответы на вопрос

Отвечает Сальников Илья.

Ответ:

V=1/3piR^2×H

V=1/3pi×25×24=200pi

Sбок=PiRL=5pi×23=115pi

Sпп=piR(l+R)

Sпп=pi×5(23+5)=140pi

d=10cм

R=5cм

l^2=25^2-5^2=\/551=23см

L иl-образующая pi=3,14