4. Бісектриса кута В прямокутника ABCD ділить протилежну сторону AD у відношенні 2:1, якщо рахувати

від вершини А. Знайдіть довжину бісектриси, якщо периметр прямокутника дорівнює 20/2 см ( 20 корень із 2). пожалуйста помогите решить

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Снежанна.

Ответ:  ВМ = 8 см

Объяснение:

во вложенном файле


Отвечает Сверчков Глеб.
Р=2(AB+AD)
20/2(20корней из 2)=(3x+2x)2
20/2=10x
x=2/2( корняиз 2)
Отже, Ak=Bk=4/2(4 корней из 2)
Трикутник АВК
кут А=90 градусов
ВК^2=АК^2+АВ^2(за теоремою Піфагора)
ВК^2= 32+32=64
ВК=8