знайдіть площу квадрата якщо радіос кола описаного навколо нього дорівнює 6 корінь 2см а 72 см2 б

144см2 в 36 см2 г 18см2

Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Кирилл.

Ответ:

б) 144 см^2

Объяснение:

R=a/√2

6√2=а/√2

а=6√2*√2

а=12

S квадрата=12*12=144 см^2