Бокова сторона трапеції дорівнює 40 см і утворює з більшою основою трапеції кут 45 градусів .

Знайдіть площу трапеції, якщо середня лінія дорівнює 42 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Angil Jefry.

Ответ:

S = MN * h

S = 42 * h

h = a * sin a = 40 * sin45° = 40 * √2 / 2 = 20√2 / 2 = 10√2

S = 42 * 10√2 = 210