Внутрішні односторонні кути при перетені двох паралельних прямих січною відносяться як 2:8. Знайди

ці кути. Помогите пж!​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабарыкин Данил.

Ответ:

оскільки пряма пересічена січною то утворюються 2 кути сума яких дорівнює 180°

Відношення позначимо х, звідси

2х+8х=180°

10х=180°

Х=180/10

Х=18°

Кут перший дорівнює 2х=2*18=36°

Кут другий дорівнює 8х=8*18=144°

Якщо допоміг будь ласка відміть відповідь як кращу