У скільки разів об'єм куба з ребром 40см більше за об'єм прямокутного паралелепіпеда з вімерами

50см,16см, 20см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Самарская Ангелина.

Ответ:

В 4раза объем куба больше обьема параллелепипеда

Объяснение:

Vкуба=а³, где а=40см ребро куба

Vкуба=40³=64000 см³

Vпар=b*c*d, где b=50см; с=16см; d=20см

Vпар=50*16*20=16000см²

Vкуба/Vпар=64000/16000=4р