Трапециянын был табанындагы бурыштары 68градус Жане 71градус трапециянын баска бурыштарын табындар


Ответы на вопрос

Отвечает Авдеева Люси.

Ответ:

∠1=68°

∠2=71°

∠3=180-71=109°

∠4=180-68=112°

Объяснение: